Oferta archiwalna

RestLords | Fotel masujący z masażem Massaggio Ricco

Oferta archiwalna

3 970,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


RestLords Ruda Śląska, Fotel Ruda Śląska, masujący Ruda Śląska, masażem Ruda Śląska, Massaggio Ruda Śląska, Ricco Ruda Śląska

fotel masujący Ruda Śląska, fotel Massaggio Ricco Ruda Śląska, fotel masujący z bluetooth Ruda Śląska

Massaggio Ricco to fotel masujący, który pod pięknie prowadzoną charakterystyczną linią skrywa nowoczesne technologie zapewniające przyjemnie relaksujący masaż. A jego niewielkie kształty doskonale odnajdą się w każdym pomieszczeniu.Możliwości:
- 4 programy automatyczne


- 3 techniki masażu
Regulacja wykonywanego masażu w:
- 3 poziomach szybkości


- 3 poziomach intensywności
Innowacyjne rozwiązania technologiczne:
- Dwa zestawy ramion masujących


Masaż prowadzony za pomocą dwóch zestawów ramion masujących, z których jeden masuje szyję i ramiona, drugi - plecy, wyróżnia się większą dokładnością i zapewnia niespotykane do tej pory doznania.


- SL-shape


Ramiona masujące poruszają się na odcinku od szyi aż po pośladki i uda. Sam kształt prowadnicy, na której prowadzony jest masaż, przypomina kształt litery S, co wpływa na precyzyjne dopasowanie się do kształtu kręgosłupa.


- Odtwarzacz Bluetooth


Moduł Bluetooth wbudowany w fotel masujący umożliwia połączenie bezprzewodowe z własnym urządzeniem i odtwarzanie muzyki z wbudowanych głośników.


- Chowany podnóżek


Dyskretny, obracany podnóżek daje możliwość wyboru komfortowego podparcia lub masażu nóg za pomocą poduszek powietrznych.
Oferta obejmuje:


- ekspresową dostawę kurierem


- pełną gwarancję


Ważne do: 2020.07.13, wyświetleń: 302

nr ogłoszenia: 21839