PRACA W AUSTRII: SERWIS SPRZĄTAJĄCY

inne

PRACA Ruda Śląska, AUSTRII: Ruda Śląska, SERWIS Ruda Śląska, SPRZĄTAJĄCY Ruda Śląska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik sprzątający.

Miejsce pracy: Vorarlberg, Austria

Zakres obowiązków:
- Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania,
- Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości.
- Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach.
- Współpraca z innymi pracownikami sprzątającymi, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone.

Od kandydatów oczekujemy:
- sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań;
- odpowiedzialności i uczciwości;
- chęci do pracy;
- bardzo dobrej organizacji pracy;
- braku nałogów
a) jeżeli palisz papierosy i nie wytrzymasz 8h bez palenia - nie odpowiadaj na to ogłoszenie.
b) jeżeli musisz wypić piwo o godz. 12stej w południe - nie odpowiadaj na to ogłoszenie.
- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego lub szczera chęć nauki języków.

Oferujemy:
- zatrudnienie według stawki austriackiej, bez pośrednictwa agencji pracy;
- wynagrodzenie od 8 euro netto za godzinę;
- umowę o pracę;
- opiekę polskiego koordynatora;
- zakwaterowanie;
- elastyczne godziny pracy;
- możliwość pracy w trybie zmianowym np. miesiąc pracy- miesiąc wolny;
- opieka medyczna;
- pracę w miłym zespole;
- praca i zakwaterowanie w malowniczym regionie Austrii;

Zajmujemy się:
- utrzymywaniem porządku w hotelach, pensjonatach i domach prywatnych;
- serwisem sprzątającym w biurach, zakładach produkcyjnych, fabrykach; magazynach;
- opieką nad ogrodami, obszarami zieleni;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres bajak@cowa.at.

Kandydatów, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji, zaprosimy na próbny tydzień (pełnopłatny). Osoby, które zakwalifikują się do do tego etapu będziemy informowali indywidualnie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na zgłoszenia spełniające nasze oczekiwania.

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 431

nr ogłoszenia: 22646